Aktualność: Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Wiedzy o Podatkach

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu  Konkursu  Wiedzy o Podatkach

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

1

Monika Żabińska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach

2

Izabela Zawada

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1   im. Kresowiaków w Bartoszycach

3

Monika Pych

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1   im. Kresowiaków w Bartoszycach

4

Marlena Wróblewska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach

5

Krzysztof Zawadzki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach

6

Adrianna Trojanowska

Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu

7

Aneta Gołąb

Zespół Szkół Mechanicznych   w Elblągu

8

Dorota Prach

Zespół Szkół Zawodowych

w Lidzbarku Warmińskim

9

Ewelina Szymakowicz

Zespół Szkół Zawodowych

w Lidzbarku Warmińskim

10

Klaudia Marska

Zespół Szkół Zawodowych

w Lidzbarku Warmińskim

11

Grzegorz Pachucki

Zespół Szkół Zawodowych

w Lidzbarku Warmińskim

12

Karolina Kazin

Zespół Szkół Zawodowych

w Lidzbarku Warmińskim

13

Aleksanndra Pekar

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

14

Patryk Niewiński

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

15

Agata Kałużna

Liceum Ogólnokształcące     w  Braniewie

16

Donimika Wakieć

Liceum Ogólnokształcące  w  Braniewie

17

Justyna Stempa

Liceum Ogólnokształcące   w Braniewie

18

Paula Gajda

Liceum Ogólnokształcące   w Braniewie

19

Max Ruksztełło

Liceum Ogólnokształcące  w Braniewie

20

Magdalena Dudek

Liceum Ogólnokształcące w Braniewie

21

Anna Lamparska

Zespół Szkół Zawodowych    w Ornecie

22

Mirella Grochowska

Zespół Szkół Zawodowych    w Ornecie

23

Daria Kwiecińska

Zespół Szkół Zawodowych     w Ornecie

24

Agnieszka Kurłowicz

Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

25

Natalia Sobkiewicz

Zespół Szkół Zawodowych  w Ornecie

26

Patrycja Lenkowska

Zespół Szkół Zawodowych  w Ornecie

27

Fabian Rawa

Zespół Szkół Zawodowych  w Ornecie

28

Amanda Gierach

Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławieckim

29

Rafał Choma

Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławieckim

30

Anna Buńko

Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławieckim

31

Patrycja Jaroszyńska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Bartoszycach

32

Monika Kryk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2    w Bartoszycach

33

Sławomir Kaczyński

Zespół Szkół Ekonomicznych    w Olsztynie

34

Paweł Fridrych

Zespół Szkół Ekonomicznych     w Olsztynie

35

Beata Krajza

Zespół Szkół Ekonomicznych     w Olsztynie

36

Rafał Skerda

Zespół Szkół Ekonomicznych    w Olsztynie

37

Agata Piłat

Zespół Szkół Ekonomicznych   w Olsztynie

38

Dorota Rogulska

Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza   w Olsztynku

39

Daria Kamila Gruszkiewicz

Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku

40

Klaudia Lewicka

Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku

41

Marta Pietrasiak

Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku

42

Paula Kotula

Zespół Szkół Zawodowych     w Gołdapi

43

Michał Górski

Zespół Szkół     w Lubawie

44

Błażej Kowalski

Zespół Szkół w Lubawie

45

Ewelina Fafińska

Zespół Szkół w Lubawie

46

Dawid Radzimiński

Zespół Szkół w Lubawie

47

Barbara Słupska

Zespół Szkół  w Lubawie

 

DATA PUBLIKACJI: 2011-03-04 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Warmińsko-Mazurski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
10-416 Olsztyn,
ul.Towarowa 3 pok. 1
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
tel. (89) 532 04 13
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia