Aktualność: Obchody X-cio lecia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

 

Z pracy  Warmińsko – Mazurskiego Zarządu Oddziału KIDP.

 

 

Dotychczasowe robocze kontakty i współpraca z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego zaowocowały zaproszeniem Pani  Ireny Kozioł Przewodniczącej Zarządu naszego Oddziału do udziału w uroczystej Radzie Wydziału Prawa i Administracji oraz w obchodach X-cio lecia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

 

Główne obchody odbyły się 9 września 2011 r. w Auli Kongresowej Centrum Konferencyjnym UW-M w Olsztynie.

W ciągu 10 lat istnienia Wydział Prawa i Administracji zdobył szacunek, uznanie i wsparcie wielu osób  nie tylko z naszego województwa.  W tak krótkim czasie nawiązano wiele kontaktów naukowych z wieloma ośrodkami akademickimi w Polsce i za granicą.

Wśród znamienitych gości w uroczystościach uczestniczyli  m.in. Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Olsztyna, posłowie i senatorowie województwa warmińsko – mazurskiego, dziekani izb: adwokackiej i radców prawnych, Prezes Sądu Okręgowego w Olsztynie, dziekani wydziałów prawa zaprzyjaźnionych uniwersytetów, rektorzy innych szkół wyższych naszego Regionu i wielu innych znamienitych gości.  

           

Podczas spotkania wręczono wyróżnienia pracownikom WPiA oraz zaproszonym gościom, którzy poprzez swoje działania przyczynili się do kształtowania i rozwoju Wydziału.

Wśród wyróżnionych znalazła się również  Przewodnicząca naszego  Oddziału Irena  Kozioł, która została uhonorowana  Medalem Honorowym Wydziału Prawa i Administracji.

Dziękując za wyróżnienie Pani Przewodnicząca wyraziła nadzieję na dalszą owocną współpracę i realizację wspólnego projektu skierowanego do studentów wydziału prawa w bieżącym roku akademickim. Nadmieniła, że nasza Izba ma do zaoferowania absolwentom Wydziału Prawa i Administracji nowy, satysfakcjonujący zawód doradcy podatkowego. Słowa Pani Przewodniczącej spotkały się z bardzo życzliwym i serdecznym, a nawet owacyjnym  przyjęciem.

 

Miła i serdeczna atmosfera dała nie tylko organizatorom, ale przede wszystkim uczestnikom  uroczystości wiele powodów do satysfakcji.

 

Rozwijająca się współpraca i zaproszenie do uczestnictwa w święcie Wydziału , świadczy  nie tylko o dostrzeżeniu zawodu doradcy podatkowego ale i o jego rosnącym prestiżu.

 

W galerii znajdują się zdjęcia z uroczystości X-cio lecia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

 

DATA PUBLIKACJI: 2011-09-29 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Warmińsko-Mazurski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
10-416 Olsztyn,
ul.Towarowa 3 pok. 17-18
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
tel. (89) 532 04 13
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia